Chodniki do gabinetów

W naszej stałej ofercie handlowej znajdziesz wysokiej jakości chodniki do gabinetów. To produkty łatwe do utrzymania w czystości, polecane szczególnie do pomieszczeń użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruch. Rekomendowane przez nas chodniki dywanowe są dostępne w zróżnicowanej gamie kolorystycznej, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do...

W naszej stałej ofercie handlowej znajdziesz wysokiej jakości chodniki do gabinetów. To produkty łatwe do utrzymania w czystości, polecane szczególnie do pomieszczeń użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruch. Rekomendowane przez nas chodniki dywanowe są dostępne w zróżnicowanej gamie kolorystycznej, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do stylu aranżacyjnego każdego gabinetu, biura czy instytucji publicznej. W przypadku złożenia zamówienia na chodnik o powierzchni przekraczającej 2000 m², możesz umieścić na nim dowolnie wybrany wzór. Oferowane przez nas chodniki do biur, to produkty wykonane ze uszlachetnionej przez termiczną stabilizację przędzy polipropylenowej. Dzięki temu włókna są przyjemne w dotyku, nie gromadzą w sobie brudu, kurzu oraz roztoczy, a także mają właściwości elektrostatyczne.

Chodniki do gabinetów – doskonałej jakości wyroby w rewelacyjnej cenie

Polecane przez nas chodniki do gabinetów są alternatywą tradycyjnych dywanów wełnianych. Dzięki procesowi termicznego ulepszania struktury runa, posiadają one bardzo wytrzymałą strukturę. To wyroby, które wyróżnia m.in.:

  •          Odpowiednie obszycie, która zapobiega podwijaniu chodnika,
  •          odporność na odkształcenia,
  •          zastosowanie włókien syntetycznych,
  •          intensywne, odporne na odbarwienia kolory,
  •          eleganckie, uniwersalne wzornictwo.

Otwarta końcówka włókien daje efekt delikatnej puszystości i gwarantuje maksymalny komfort użytkowania. Rekomendowane przez nas chodniki do instytucji można poddawać zabiegom pielęgnującym, w postaci odkurzania i czyszczenia na mokro przy użyciu odpowiedniej jakości detergentów.

Wytrzymałe i eleganckie chodniki do gabinetów znajdziesz w asortymencie naszego sklepu!

Więcej

Chodniki do gabinetów Jest 60 produktów.

Pokazuje 1 - 60 z 60 przedmiotów
Pokazuje 1 - 60 z 60 przedmiotów