Chodniki do moteli

Chodniki do moteli, dostępne w naszej ofercie, to luksusowa kolekcja produktów pochodzenia tureckiego, którą wyróżnia najwyższa jakość oraz elegancki design. To wyroby nowoczesne, charakteryzujące się efektownym wyglądem. Oferowane przez nas chodniki do hoteli zostały wykonane z przędzy polipropylenowej, poddanej specjalnym procesom obróbki, dzi...

Chodniki do moteli, dostępne w naszej ofercie, to luksusowa kolekcja produktów pochodzenia tureckiego, którą wyróżnia najwyższa jakość oraz elegancki design. To wyroby nowoczesne, charakteryzujące się efektownym wyglądem. Oferowane przez nas chodniki do hoteli zostały wykonane z przędzy polipropylenowej, poddanej specjalnym procesom obróbki, dzięki czemu są one, nie tylko bardzo miękkie i przyjemne w dotyku, ale również odporne na deformację, ryzyko zaplamienia czy zmechacenia. Niewątpliwym atutem polecanych przez nas chodników dywanowych, jest zastosowanie w nich zróżnicowanej kolorystyki i wzorów, które sprawia, że doskonale pasują one do każdego wnętrza motelu.

Chodniki do moteli, których wykonanie jest gwarancją ich trwałości i estetycznego wyglądu

 

Zastosowanie runa o niskiej wysokości sprawia, iż rekomendowane przez nas chodniki dywanowe nie gromadzą w swojej strukturze włókien kurzu, pyłków, roztoczy, jak również cząsteczek brudu. Oferowane przez nas chodniki jak i  chodniki do hosteli, są praktyczne w użytkowaniu oraz łatwe do czyszczenia. Decydując się na zakup tych produktów masz 100% gwarancję, iż otrzymujesz wyroby, które wyróżnia:

  •          zwarta struktura włókien,
  •          odporność na procesy ścierania,
  •          elektrostatyczność,
  •          intensywna barwa, która nie ulega blaknięciu.

Dostępne w naszym sklepie chodniki do moteli są sprzedawane na metry. Dla klientów, którzy pragną zamówić ponad 2000 m² chodnika, oferujemy możliwość wyboru dowolnego wzoru, który zostanie umieszczony na tym produkcie.

Jeśli szukasz odpowiedniego chodnika do swojego motelu, sięgnij po produkty z naszej ofert sklepowej!

Więcej

Chodniki do moteli Jest 60 produktów.

Pokazuje 1 - 60 z 60 przedmiotów
Pokazuje 1 - 60 z 60 przedmiotów