Chodniki do apartamentów

Luksusowe chodniki do apartamentów, to oryginalne wyroby w atrakcyjnej cenie. W naszym e- sklepie znajduje się zróżnicowana kolekcja wyjątkowych chodników dywanowych w wielu kolorach i wzorach do wyboru. To idealne produkty, które mogą znaleźć się na korytarzach, w pokojach dla gości, jak również w holu. Rekomendowane przez nas chodniki do hotel...

Luksusowe chodniki do apartamentów, to oryginalne wyroby w atrakcyjnej cenie. W naszym e- sklepie znajduje się zróżnicowana kolekcja wyjątkowych chodników dywanowych w wielu kolorach i wzorach do wyboru. To idealne produkty, które mogą znaleźć się na korytarzach, w pokojach dla gości, jak również w holu. Rekomendowane przez nas chodniki do hoteli, to produkty wykonane z uszlachetnionej przędzy polipropylenowej. To wyroby w 100% syntetyczne, trwałe, a także odporne na plamy i deformację. To także chodniki do hosteli, które można poddawać zabiegom czyszczącym.

Chodniki do apartamentów – nowoczesne produkty, które spełnią oczekiwania każdego klienta

Produkty z tej kategorii - kolekcja Mondo oraz kolekcja Portofino - są opatrzone atestem higienicznym. Polecane chodniki do apartamentów wyróżniają się takimi cechami, jak:

  •          wyroby bezpieczne dla alergików i astmatyków,
  •          produkty o włóknach, które zapewniają efekt miękkości i puszystości,
  •          wysokość runa do +/- 13 mm znacznie skraca i ułatwia codzienne wykonywanie zabiegów czyszczących,
  •          antypoślizgowy spód, który gwarantuje zabezpieczenie przed gwałtownym przesuwaniem się i podwijaniem chodników (kolekcja Blanka),
  •          bardzo solidne wykonanie.

Oferowane również przez nas chodniki do moteli,  dzięki właściwościom elektrostatycznym, cieszą się dużym zainteresowaniem naszych stałych klientów. Możliwość sprzedaży na metry, przy zamówienia powyżej 2000 m², pozwala na wybór dowolnego wzoru, jaki pragniesz umieścić na swoim chodniku dywanowym.

Jeśli produktem, którego szukasz są chodniki do apartamentów, to nasza oferta spełni Twoje oczekiwania!

Więcej

Chodniki do apartamentów Jest 60 produktów.

Pokazuje 1 - 60 z 60 przedmiotów
Pokazuje 1 - 60 z 60 przedmiotów