Chodniki do ośrodków wypoczynkowych

Syntetyczne chodniki do ośrodków wypoczynkowych z naszej stałej oferty handlowej, wyróżniają doskonałe parametry jakościowe. Użyta do ich produkcji uszlachetniona przędza polipropylenowa sprawia, że są one, nie tylko bardzo trwałe, ale i prezentują się efektownie, zarówno w holach, na korytarzach, jak i w pokojach dla gości. Te nowoczesne  chodn...

Syntetyczne chodniki do ośrodków wypoczynkowych z naszej stałej oferty handlowej, wyróżniają doskonałe parametry jakościowe. Użyta do ich produkcji uszlachetniona przędza polipropylenowa sprawia, że są one, nie tylko bardzo trwałe, ale i prezentują się efektownie, zarówno w holach, na korytarzach, jak i w pokojach dla gości. Te nowoczesne  chodniki jak i  chodniki do apartamentów, które są dostępne w wielu odcieniach. Można zamówić wyroby zdobione ornamentem, jak i jednokolorowe. To produkty, które doskonale nadają się do zastosowania w we wnętrzach, bez względu na rodzaj podłoża.

Chodniki do ośrodków wypoczynkowych – produkty pochodzenia tureckiego o wyjątkowych walorach etycznych

Na życzenie klienta, przy zakupie ponad 2000 m² chodnika, można wybrać dowolny wzór, który zostanie następnie umieszczony przez nas na konkretnym produkcie. Oferowane chodniki do ośrodków wypoczynkowych wyróżnia m.in.:

  •          odporność na deformację, uszkodzenia i blaknięcie kolorów,
  •          zwarta struktura włókien,
  •          atest higieniczny, który dopuszcza produkt do użytku w miejscach publicznych, hotelach, jak również ośrodkach turystyczno- wypoczynkowych (kolekcja Mondo i kolekcja Portofino),
  •          zastosowanie 100% polipropylenu i technologii  heat-set-frise.

Niskie runo - +/- 13 mm zapobiega gromadzeniu się kurzu, pyłków, jak również namnażaniu się roztoczy. Chodniki do willi z naszego sklepu internetowego są sprzedawane na metry. Chodniki do ośrodków wypoczynkowych są praktyczne, ponieważ bardzo łatwo się je odkurza i czyści.

Zapoznaj się z naszą ofertą sklepową! Na pewno znajdziesz produkt spełniający Twoje potrzeby!

Więcej

Chodniki do ośrodków wypoczynkowych Jest 60 produktów.

Pokazuje 1 - 60 z 60 przedmiotów
Pokazuje 1 - 60 z 60 przedmiotów