Chodniki do hosteli

Oferowane przez nas chodniki do hosteli, to alternatywa dla wyrobów wykonanych z wełny. To produkty w 100% syntetyczne, tworzone z najwyższej jakości przędzy stabilizowanej termicznie. Dzięki temu są one bardzo trwałe i odporne na utratę kolorów. Polecane przez nas chodniki do pensjonatów można poddawać zabiegom czyszczącym w postaci odkurzania,...

Oferowane przez nas chodniki do hosteli, to alternatywa dla wyrobów wykonanych z wełny. To produkty w 100% syntetyczne, tworzone z najwyższej jakości przędzy stabilizowanej termicznie. Dzięki temu są one bardzo trwałe i odporne na utratę kolorów. Polecane przez nas chodniki do pensjonatów można poddawać zabiegom czyszczącym w postaci odkurzania, jak i lekkiego prania przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych. Rekomendowane produkty mają atest higieniczny (kolekcja Mondo i kolekcja Portofino). To wyroby, które idealnie nadają się do zastosowania w korytarzach, pokojach dla gości, w holach, a także na schodach.

Chodniki do hosteli, które wyróżnia doskonała jakość w stosunku do atrakcyjnej ceny

 

 Proponowane przez nas chodniki do hosteli są dostępne w różnorodnej kolorystyce. Można zamówić wersje jednokolorowe, jak i te z bogatym, ale bardzo gustownym zdobieniem. Wszystkie produkty prezentują się bardzo elegancko i gustownie, podkreślając styl aranżacyjny danego hostelu. Chodniki dywanowe z naszych kolekcji wyróżniają się m.in.:

  •          niskim runem - +/- 13 mm, które utrudnia dostawanie się kurzu i namnażanie roztoczy we włóknach chodnika,
  •          zwartą strukturą włókien,
  •          wysoką trwałością kolorów,
  •          odpornością na mole i inne owady, bytujące w wyrobach tekstylnych,
  •          właściwościami elektrostatycznymi.

Tureckie chodniki do willi z naszej stałej oferty handlowej mają antypoślizgowy spód, dzięki czemu, nie ulegają przesuwaniu ani nie podwijają się, nawet przy dużym natężeniu ruchu (kolekcja Blanka).

Zapoznaj się z wyrobami z naszej oferty handlowej i wybierz najlepszy dla siebie produkt!

Więcej

Chodniki do hosteli Jest 60 produktów.

Pokazuje 1 - 60 z 60 przedmiotów
Pokazuje 1 - 60 z 60 przedmiotów