Chodniki do hoteli Dywanopol

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości chodniki do hoteli. To wyroby wykonane z najlepszych surowców. Do produkcji ich runa użyto uszlachetnionej przez termiczną stabilizację przędzy polipropylenowej. To włókna, które nie podlegają zjawisku elektryzowania się. Oferowane również przez nas chodniki do moteli doskonale poddają si...

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości chodniki do hoteli. To wyroby wykonane z najlepszych surowców. Do produkcji ich runa użyto uszlachetnionej przez termiczną stabilizację przędzy polipropylenowej. To włókna, które nie podlegają zjawisku elektryzowania się. Oferowane również przez nas chodniki do moteli doskonale poddają się niezbędnym zabiegom czyszczącym, głównie praniu przy użyciu specjalistycznych szamponów i odkurzaniu. Rekomendowane przez nas chodniki, wyróżniają się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, jak również deformacje. To wyroby dostępne w wielu barwach. Możesz zdecydować się na chodniki w jednym kolorze, jak również na te, posiadające subtelne i eleganckie zdobienia po bokach.  

Chodniki do hoteli – trwałość i doskonała cena

W naszej ofercie handlowej znajdziesz chodniki do hosteli, które są przystosowane do dużego natężenia ruchu, dzięki czemu, można je wykorzystać w każdym obiekcie usługowym. Polecane przez nasz e- sklep chodniki wyróżniają się następującymi cechami:

  •          turecki producent,
  •          100% syntetyczne włókna,
  •          łatwość czyszczenia,
  •          wykluczone odbarwianie kolorów,
  •          możliwość zamówienia indywidualnego wzoru przy zakupie chodników o powierzchni powyżej 2000 m².

Wzornictwo, jakie posiadają polecane przez nas chodniki do hoteli idealnie nadaje się do wnętrz zaaranżowanych w stylu klasycznym, pałacowym, angielskim, glamour, jak również industrialnym czy nowoczesnym. To chodniki dywanowe, które mają niezbyt wysokie runo, nie gromadzące brudu, kurzu czy roztoczy, a jednocześnie puszyste.

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze chodniki do hoteli – to doskonała okazja!

Więcej

Chodniki do hoteli Dywanopol Jest 60 produktów.

Pokazuje 1 - 60 z 60 przedmiotów
Pokazuje 1 - 60 z 60 przedmiotów