Chodniki do pensjonatów

Chodniki do pensjonatów, oferowane w naszym sklepie, to efektownie prezentujące się wyroby o naturalnej kolorystyce i lekko połyskującym runie. Polecane przez nas wyroby, przy zamówieniu powyżej 2000 m², mogą posiadać dowolnie wybrany przez Ciebie wzór. A np. chodniki do willi sprawdzą się, zarówno w pokojach dla gości, jak i na korytarzach czy ...

Chodniki do pensjonatów, oferowane w naszym sklepie, to efektownie prezentujące się wyroby o naturalnej kolorystyce i lekko połyskującym runie. Polecane przez nas wyroby, przy zamówieniu powyżej 2000 m², mogą posiadać dowolnie wybrany przez Ciebie wzór. A np. chodniki do willi sprawdzą się, zarówno w pokojach dla gości, jak i na korytarzach czy w holach i lożach powitalnych. Produkty wyróżnia niskie runo, które ma +/- 13 mm. Zostało ono wykonane z włókien syntetycznych, poddawanych procesom, mającym na celu ich uszlachetnienie. Dzięki temu, oferowane przez nas chodniki do ośrodków wypoczynkowych są, nie tylko trwałe i odporne na deformację, ale również przyjemne w dotyku. To produkty łatwe w pielęgnacji.

Modne, trwałe i komfortowe w użytkowaniu chodniki do pensjonatów w doskonałej cenie

Polecane przez nas chodniki do pensjonatów są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Można zamówić chodniki jednokolorowe, w stonowanych i intensywnych barwach, jak i te z ornamentem. Produkty, które zamówisz za pośrednictwem naszego sklepu internetowego wyróżnia się m.in.:

  •          wysoki komfort użytkowania,
  •          gęste runo,
  •          elektrostatyczność,
  •          atest higieniczny (kolekcja Mondo i kolekcja Portofino)

Każdy chodnik z tej kolekcji jest odporny na działanie światła, jak również na gromadzenie się w strukturze włókien roztoczy, pyłków, kurzu czy cząsteczek brudu. Dzięki temu, idealnie nadaje się do obiektów wypoczynkowych i ośrodków turystycznych.

Specjalnie dla wyjątkowych klientów stworzyliśmy kategorię chodniki do pensjonatów – warto się zapoznać z jej produktami!

Więcej

Chodniki do pensjonatów Jest 60 produktów.

Pokazuje 1 - 60 z 60 przedmiotów
Pokazuje 1 - 60 z 60 przedmiotów